Smärre slitage & repor, 55 x 33, höjd 57 cm
350 SEK | 2014-11-02 19:31 |
300 SEK | 2014-11-02 18:28 |
300 SEK | 2014-11-02 19:31 |
175 SEK | 2014-10-26 13:51 |
150 SEK | 2014-10-31 08:20 |
50 SEK | Startpris |