Ett par, med tidningshylla, mahognyfaner, smärre slitage, 40 x 24, höjd 54 cm
750 SEK | 2014-11-02 18:42 |
700 SEK | 2014-11-02 19:36 |
500 SEK | 2014-11-02 18:30 |
400 SEK | 2014-10-31 08:23 |
175 SEK | 2014-10-30 20:59 |
50 SEK | 2014-10-19 23:07 |
50 SEK | Startpris |