Tidigt 1900-tal, med en fotpall, flambjörk med intarsiainläggningar, några smutsfäckar på klädsel, smärre slitage
550 SEK | 2014-11-02 19:40 |
500 SEK | 2014-10-27 12:02 |
300 SEK | 2014-10-31 21:15 |
200 SEK | 2014-10-25 13:22 |
50 SEK | Startpris |