Tidigt 1900-tal, slitage & lagning, sitthöjd 42 cm
200 SEK | 2014-11-02 19:42 |
175 SEK | 2014-11-02 19:42 |
150 SEK | 2014-11-02 19:42 |
100 SEK | 2014-10-31 08:31 |
50 SEK | 2014-10-21 10:47 |
50 SEK | Startpris |