Rörstrand, 1930/40-tal, en med fotnagg, höjd 12 resp. 15 cm
850 SEK | 2014-11-14 09:37 |
800 SEK | 2014-11-14 18:43 |
550 SEK | 2014-11-14 01:56 |
50 SEK | 2014-11-07 00:44 |
50 SEK | Startpris |