Ett par, zink med förgyllda detaljer, skador, höjd 60 cm
400 SEK | 2014-11-12 12:23 |
350 SEK | 2014-11-27 23:21 |
250 SEK | 2014-11-17 18:11 |
50 SEK | Startpris |