Studio Åhus, signerad, bruksslitage, höjd 22 cm
125 SEK | 2014-11-26 11:24 |
100 SEK | 2014-11-29 23:15 |
50 SEK | 2014-11-19 21:18 |
50 SEK | Startpris |