3 st med Göteborgsmotiv, signerade samt numrerade, en tavla med spricka i glaset
450 SEK | 2014-11-30 19:57 |
400 SEK | 2014-11-30 19:57 |
250 SEK | 2014-11-21 16:27 |
75 SEK | 2014-11-25 21:13 |
50 SEK | Startpris |