3 st med Göteborgsmotiv, signerade samt numrerade.
450 SEK | 2014-11-30 19:58 |
400 SEK | 2014-11-30 19:58 |
250 SEK | 2014-11-21 16:48 |
200 SEK | 2014-11-27 23:30 |
75 SEK | 2014-11-25 21:14 |
50 SEK | Startpris |