"Särobanans station", signerad samt numrerad, 50 x 65 cm
500 SEK | 2014-11-30 17:52 |
450 SEK | 2014-11-30 20:39 |
175 SEK | 2014-11-26 21:16 |
100 SEK | 2014-11-24 22:14 |
50 SEK | Startpris |