Bruksbo, teak, slitage, lagning 170 x 36, höjd 35 cm
1 800 SEK | 2014-11-30 19:14 |
1 700 SEK | 2014-11-30 19:14 |
1 300 SEK | 2014-11-30 18:16 |
1 200 SEK | 2014-11-26 12:21 |
100 SEK | 2014-11-17 18:15 |
50 SEK | Startpris |