1960-tal, slitage & repor, 80 x 80, höjd 43 cm
400 SEK | 2014-11-27 18:31 |
350 SEK | 2014-11-27 16:13 |
200 SEK | 2014-11-26 23:36 |
50 SEK | Startpris |