5 st hyllplan i teakfaner, en tidskiftshylla, vitlackerade gavlar, smärre slitage, 155 x 79, djup 32/22 cm
1 900 SEK | 2014-12-14 19:00 |
1 800 SEK | 2014-12-14 19:00 |
1 400 SEK | 2014-12-14 17:13 |
1 200 SEK | 2014-12-14 12:32 |
900 SEK | 2014-12-10 23:08 |
800 SEK | 2014-12-01 01:55 |
700 SEK | 2014-12-01 21:00 |
100 SEK | 2014-12-01 20:35 |
50 SEK | 2014-11-30 22:55 |
50 SEK | Startpris |