Signerad samt numrerad, smärre fuktskador på kanten, 57 x 41 cm
700 SEK | 2014-12-14 19:38 |
600 SEK | 2014-12-14 19:38 |
100 SEK | 2014-12-14 19:36 |
50 SEK | Startpris |