1940-tal, rost samt smärre slitage
1 000 SEK | 2014-12-14 19:54 |
900 SEK | 2014-12-14 18:46 |
450 SEK | 2014-12-03 12:28 |
350 SEK | 2014-12-03 10:53 |
150 SEK | 2014-12-02 17:02 |
50 SEK | 2014-12-01 21:04 |
50 SEK | Startpris |