1950-tal, smärre slagmärken samt repor på underredet, 2 utdragsskivor 'a 55 cm, 140 x 90 cm
2 000 SEK | 2014-12-28 19:00 |
1 900 SEK | 2014-12-28 19:00 |
1 500 SEK | 2014-12-21 21:27 |
1 400 SEK | 2014-12-28 11:43 |
800 SEK | 2014-12-28 08:55 |
100 SEK | 2014-12-21 19:12 |
50 SEK | 2014-12-18 00:08 |
50 SEK | Startpris |