Lackad mahognyfaner med beslag i mässing samt stål, 3 utdragslådor, smärre slitage 100 x 38, höjd 47 cm
450 SEK | 2014-12-16 21:42 |
400 SEK | 2014-12-28 19:25 |
300 SEK | 2014-12-28 18:06 |
50 SEK | Startpris |