1950-tal, bruksslitage, längd 240, djup 62,5 cm
600 SEK | 2014-12-28 18:57 |
600 SEK | 2014-12-28 19:03 |
450 SEK | 2014-12-28 19:03 |
350 SEK | 2014-12-28 19:02 |
250 SEK | 2014-12-28 02:15 |
200 SEK | 2014-12-24 15:05 |
100 SEK | 2014-12-21 21:29 |
50 SEK | Startpris |