Glas, smärre slitage, lagningar, höjd 60 cm
350 SEK | 2014-12-28 19:28 |
300 SEK | 2014-12-28 19:28 |
200 SEK | 2014-12-27 17:27 |
50 SEK | 2014-12-27 14:24 |
50 SEK | Startpris |