6 st, Blå station, rostfri snurrbar stålunderrede, rygg formpressad björkfaner, skinnbeklädd sits, smärre slitage
1 000 SEK | 2014-12-28 19:32 |
900 SEK | 2014-12-28 19:31 |
700 SEK | 2014-12-28 11:18 |
500 SEK | 2014-12-28 18:40 |
125 SEK | 2014-12-28 10:25 |
50 SEK | Startpris |