5 st, Blå station, rostfri snurrbar stålunderrede, rygg formpressad björkfaner, skinnbeklädd sits, smärre slitage
900 SEK | 2014-12-28 19:32 |
800 SEK | 2014-12-28 19:32 |
600 SEK | 2014-12-28 11:18 |
400 SEK | 2014-12-28 18:40 |
200 SEK | 2014-12-28 18:07 |
50 SEK | Startpris |