Mahogny, tidigt 1900-tal, dörrpar med 3 st bakomliggade glashyllor, smärre slitage, 170 x 110, djup 30 cm
400 SEK | 2014-12-27 13:27 |
350 SEK | 2014-12-23 11:34 |
50 SEK | Startpris |