Jugend, ek, tidigt 1900-tal, smärre slitage, 90 x 50, höjd 76 cm
500 SEK | 2014-12-28 19:34 |
450 SEK | 2014-12-28 19:34 |
350 SEK | 2014-12-21 21:46 |
300 SEK | 2014-12-27 13:17 |
150 SEK | 2014-12-23 11:23 |
50 SEK | 2014-12-21 10:12 |
50 SEK | Startpris |