Ek, 1900-tal, smärre slitage, liten fanerskada, 56 x 42, höjd 77 cm
400 SEK | 2014-12-28 19:34 |
350 SEK | 2014-12-28 15:51 |
250 SEK | 2014-12-28 15:20 |
50 SEK | Startpris |