1800-tal, landskapsmotiv, signerad"Tom Seymour", 39 x 60 cm
400 SEK | 2014-12-28 18:48 |
350 SEK | 2014-12-22 11:27 |
200 SEK | 2014-12-28 17:04 |
150 SEK | 2014-12-27 14:08 |
100 SEK | 2014-12-21 22:59 |
50 SEK | Startpris |