Ett par, 1800-tal, marmor samt brännförgylld metall, några prismor avvikande, höjd 45 cm
1 800 SEK | 2014-12-13 13:56 |
1 700 SEK | 2014-12-28 19:04 |
1 500 SEK | 2014-12-21 21:30 |
500 SEK | 2014-12-21 08:15 |
175 SEK | 2014-12-18 00:09 |
50 SEK | Startpris |