Svart läder med stomme av palisander, bruksslitage, smärre fanerskador, L 192 cm
7 800 SEK | 2014-12-28 18:32 |
7 400 SEK | 2014-12-28 19:38 |
4 000 SEK | 2014-12-21 21:48 |
3 400 SEK | 2014-12-21 00:08 |
3 200 SEK | 2014-12-18 19:36 |
1 500 SEK | 2014-12-20 14:30 |
700 SEK | 2014-12-20 05:56 |
50 SEK | Startpris |