Furu, 1880-tal, 4 utdragslådor, ersättningshandtag, sedvanlig bruksslitage, 95 x 51, höjd 100 cm
200 SEK | 2014-12-28 13:27 |
175 SEK | 2014-12-28 19:41 |
125 SEK | 2014-12-21 21:50 |
50 SEK | Startpris |