1800-tal, senare elektrifierad, enstaka prismor saknas, enstaka små skador, höjd 90 cm
2 600 SEK | 2014-12-28 19:45 |
2 400 SEK | 2014-12-28 19:45 |
2 200 SEK | 2014-12-28 19:44 |
1 900 SEK | 2014-12-28 19:44 |
1 200 SEK | 2014-12-28 18:43 |
800 SEK | 2014-12-25 03:28 |
500 SEK | 2014-12-28 06:13 |
250 SEK | 2014-12-25 01:54 |
50 SEK | Startpris |