Tidigt 1900-tal, smärre slitage, ej funktionstestad, höjd 43 cm
450 SEK | 2014-12-28 19:06 |
400 SEK | 2014-12-28 19:06 |
300 SEK | 2014-12-27 19:42 |
200 SEK | 2014-12-26 22:29 |
75 SEK | 2014-12-19 18:04 |
50 SEK | 2014-12-18 00:11 |
50 SEK | Startpris |