Tenn, 1940-tal, skärm med skador, höjd (lampan) 40 cm
300 SEK | 2014-12-28 12:31 |
300 SEK | 2014-12-28 19:08 |
200 SEK | 2014-12-28 11:45 |
50 SEK | 2014-12-18 00:11 |
50 SEK | Startpris |