Ett par, zink med förgyllda detaljer, skador, höjd 60 cm
800 SEK | 2014-12-28 18:49 |
700 SEK | 2014-12-28 19:00 |
500 SEK | 2014-12-28 18:34 |
300 SEK | 2014-12-21 21:28 |
100 SEK | 2014-12-17 23:40 |
75 SEK | 2014-12-18 00:08 |
50 SEK | Startpris |