Med skrivskiva, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan samt 4 utdragslådor, smärre slitage samt repor, 170 x 120, djup 40 cm
350 SEK | 2014-12-28 19:02 |
300 SEK | 2014-12-28 19:02 |
200 SEK | 2014-12-28 19:01 |
50 SEK | Startpris |