Japan 1950-tal, troligen ej komplett, smärre skador, ej funktionstestad
300 SEK | 2015-01-17 17:10 |
250 SEK | 2015-01-18 19:42 |
175 SEK | 2015-01-18 19:42 |
50 SEK | Startpris |