Württembergische Metallwarenfabrik, Jugend, tidigt 1900-tal, ngn smånagg i glasinsats, längd 44 cm
800 SEK | 2015-01-18 20:20 |
700 SEK | 2015-01-16 19:35 |
600 SEK | 2015-01-16 17:00 |
500 SEK | 2015-01-16 14:48 |
150 SEK | 2015-01-11 17:23 |
150 SEK | 2015-01-12 17:35 |
100 SEK | 2015-01-11 14:33 |
75 SEK | 2015-01-10 11:18 |
50 SEK | 2015-01-09 07:27 |
50 SEK | Startpris |