1800-tal, okänd tillverkare, tekoppar, kaffekoppar assietter mm, fint skick, ngn enstaka nagg kan förekomma
250 SEK | 2015-01-17 17:09 |
200 SEK | 2015-01-18 19:09 |
50 SEK | 2015-01-09 09:37 |
50 SEK | Startpris |