Lackad mahognyfaner med beslag i mässing samt stål, 3 utdragslådor, smärre slitage 100 x 38, höjd 47 cm
700 SEK | 2015-01-15 12:53 |
600 SEK | 2014-12-29 19:34 |
50 SEK | Startpris |