1800-tal, falska lådfronter på baksida, fanerad valnöt med svartmålade detaljer, läderklädd skiva, sedvanlig bruksslitage, 74 x 132, höjd 76 cm
800 SEK | 2015-01-20 17:43 |
700 SEK | 2015-02-01 19:29 |
500 SEK | 2015-01-27 19:41 |
125 SEK | 2015-01-23 13:15 |
75 SEK | 2015-01-20 21:31 |
50 SEK | Startpris |