Teak, smärre slitage samt mindre repor, 100 x 40, höjd 40 cm
350 SEK | 2015-01-30 15:49 |
300 SEK | 2015-02-01 19:31 |
200 SEK | 2015-01-30 20:43 |
50 SEK | Startpris |