Med två iläggskivor, smärre slitage, mindre repor, 98 x 98, ilägg 'a 49 cm
1 500 SEK | 2015-02-01 19:34 |
1 400 SEK | 2015-02-01 19:34 |
1 300 SEK | 2015-02-01 19:34 |
1 000 SEK | 2015-02-01 19:34 |
600 SEK | 2015-02-01 17:34 |
350 SEK | 2015-01-27 21:32 |
50 SEK | 2015-01-21 17:35 |
50 SEK | Startpris |