Edsbyverken, 3 st, teak, mindre fanerskador på sitsarna
800 SEK | 2015-02-01 19:43 |
700 SEK | 2015-02-01 19:42 |
500 SEK | 2015-02-01 19:42 |
350 SEK | 2015-02-01 19:42 |
300 SEK | 2015-02-01 18:56 |
50 SEK | Startpris |