1950-tal, 7 utdragslådor, svärtade ben, smärre slitage samt några små fanerskador, nyckel medföljer, 122 x 75, djup 37 cm
2 400 SEK | 2015-02-22 13:26 |
2 200 SEK | 2015-02-07 14:10 |
200 SEK | 2015-02-06 20:41 |
50 SEK | 2015-02-05 21:34 |
50 SEK | Startpris |