4 st, 1800-tal, pluggade, bruksslitage
900 SEK | 2015-02-17 08:46 |
800 SEK | 2015-02-14 09:15 |
700 SEK | 2015-02-13 12:04 |
200 SEK | 2015-02-05 11:14 |
75 SEK | 2015-02-05 21:16 |
50 SEK | Startpris |