England, tidigt 1900-tal, 40 delar, glasyrsprickor samt nagg förekommer
500 SEK | 2015-02-22 20:06 |
450 SEK | 2015-02-22 20:05 |
400 SEK | 2015-02-22 20:05 |
300 SEK | 2015-02-22 18:59 |
150 SEK | 2015-02-22 13:41 |
50 SEK | Startpris |