18/1900-tal, slitage, mindre skador, mankhöjd 50 cm
250 SEK | 2015-02-22 20:09 |
200 SEK | 2015-02-14 16:42 |
100 SEK | 2015-02-15 14:51 |
50 SEK | 2015-02-08 18:22 |
50 SEK | Startpris |