Rörstrand samt Gustavsberg, nagg samt slitage på vissa delar
175 SEK | 2015-02-22 20:39 |
150 SEK | 2015-02-22 20:38 |
125 SEK | 2015-02-22 20:38 |
75 SEK | 2015-02-22 17:38 |
50 SEK | Startpris |