Förzinkad plåt, mitten av 1900-tal, bruksslitage, 70 x 36, höjd 30 cm
350 SEK | 2015-02-22 20:47 |
300 SEK | 2015-02-22 17:01 |
200 SEK | 2015-02-22 18:54 |
100 SEK | 2015-02-14 13:59 |
50 SEK | Startpris |