1900-tal, grönlackerad björk, smärre slitage samt färgbortfall
3 000 SEK | 2015-02-06 09:25 |
2 800 SEK | 2015-02-06 19:14 |
1 400 SEK | 2015-02-03 14:27 |
50 SEK | Startpris |