1970-tal, lackerad plåt med 2 dörrar, hyllplan i glas samt plåt, sedvanlig bruksslitage, 60 x 36, höjd 170 cm
7 400 SEK | 2015-03-01 19:28 |
7 000 SEK | 2015-03-01 19:28 |
5 800 SEK | 2015-03-01 19:28 |
5 000 SEK | 2015-03-01 18:53 |
2 400 SEK | 2015-02-23 18:06 |
50 SEK | Startpris |