Mörkbetsad björk, 1940/50-tal, smärre slitage, 50 x 40, höjd 76 cm
700 SEK | 2015-03-01 19:32 |
600 SEK | 2015-03-01 19:32 |
100 SEK | 2015-03-01 17:22 |
50 SEK | 2015-02-28 15:42 |
50 SEK | Startpris |